Majka vytvára jedinečné grafické vzory

Prečo potrebujete kvalitné fotografie svojej značky a svojej práce? Ak chcete zaujať svojich klientov a nadviazať novú spoluprácu, môžete to urobiť lepšie ako selfie fotkou z telefónu. Myslíte si, že vaša webová stránka je jediné miesto, kde by ste mohli použiť tieto fotografie? Zamyslite sa znova! Môžete ich použiť na sociálnych sieťach, ktorých nie je málo alebo na vizitkách. Akonáhle ich budete potrebovať, budete vďační, že ich máte a nemusíte sa hrabať za poloslušnou fotkou, ktorú váš manžel urobil minulý rok v jeseni na rodinnej oslave 🙂.

Tu je pravda o prvom dojme. Štúdie ukazujú, že keď je nám predložené niečo nové, robíme úsudky v priebehu niekoľkých sekúnd. Ešte zaujímavejšie je, že keď raz urobíme tieto súdy, je pre nás veľmi ťažké zmeniť názor v budúcnosti, aj keď budeme čeliť dôkazom, že by sme mali. To znamená, že v podnikaní môže prvý dojem buď zapôsobiť alebo zlomiť váš úspech. Rada vám pomôžem urobiť dobrý prvý dojem.

Pohodové fotenie pre kreatívnu osôbku, ktorá vytvára krásne a jedinečné vzory linktr.ee/mariakurty napríklad pre #MAROMARO_design