Pohodová fotografka

AHOJ, JA SOM TONKA​​

Dokumentárna svadobná a rodinná fotografka. Pôsobím hlavne v Košiciach, jeho okolí a na východnom Slovensku ale vždy prídem rada tam, kde ma potrebujete. Profesionálne sa fotografií venujem od roku 2016 a som fotograf samouk.  

Som mama večne neposedného a zvedavého Janíka a manželka úžasného muža, ktorý ma vo všetkom podporuje. Radi sa túlame spolu s našimi 2 psíkmi, mladým a divokým Blackym a staršou kľudnou slečnou Nensi.  Mám rada spontánne a neplánované chvíle, zbožňujem vôňu a chuť kávy, letné grilovačky, prehrabovanie sa v starých fotkách, milujem jednoduché chvíle strávené s rodinou a priateľmi a som najšťastnejšia vtedy, keď môžem nadväzovať zmysluplné kontakty s ľuďmi okolo mňa. 

Prečo by ste si mali vybrať práve mňa!

VŠÍMAM SI MALIČKOSTI

Som nenápadný divák a všímam si maličkosti. Jemný dotyk matky, grimasy detí, gestá, nenápadné bozky, dojímavé objatia. Každodenné maličkosti sú v skutočnosti to, čo je podstatou našich životov. 

Som tichý pozorovateľ

Mám tendenciu venovať pozornosť veciam alebo zachytávať momenty, ktoré si často ani nevšimnete alebo ich prehliadnete. Pozerám sa pod povrch a rešpektujem, aký výnimočný ste vy a váš život. Ak hľadáte nenápadného pozorovateľa, ktorý sa sústredí rovnako poctivo na  malé aj veľké chvíle, ktoré tvoria váš život, vašu rodinu, dôležité miľníky ale aj všedné chvíle, ste na správnom mieste. 

Mám Schopnosť nájsť v obyčajnom to výnimočné

Verím, že rodinné fotografie sú najdôležitejšie a najzmysluplnejšie zo všetkých. Moje fotografie nevyžadujú epické pozadie, nepotrebujú aby sa všetci usmievali a hovorili syr, snažím sa zachytiť bežné okamihy v živote vašej rodiny a vytvoriť z nich výnimočné zábery. Každá chvíľa strávená s blízkymi je dôležitou súčasťou vašej rodinnej histórie a nič nemôže byť hodnejšie ako fotografie.

Neváhajte ma kontaktovať!!!

Ak sa obávate, že tradičné rodinné fotenie bude pre vašu rodinu príliš stresujúce, možno budete mať skvelý zážitok s introvertným fotografom s dokumentárnym prístupom. Ak chcete svadobné alebo rodinné fotografie poháňané prirodzenými okamihmi plnými emócií, neváhajte ma KONTAKTOVAŤ alebo si REZERVOVAŤ termín.