O MNE

Ahoj, ja som Tonka – dokumentárna svadobná a rodinná fotografka. Pôsobím hlavne na východnom Slovensku ale vždy prídem tam, kde ma potrebujete.

Som mamka večne neposedného a zvedavého Janíka a manželka úžasného muža, ktorý ma vo všetkom podporuje. Radi sa túlame a objavujeme nové miesta spolu s našimi dvoma psíkmi, mladým a divokým Blackym a staršou kľudnou slečnou Nensi. Rada sa len tak túlam, zbožňujem vôňu a chuť kávy,  grilovanie a vôňu upečenej klobásky a cibule, prehrabovanie sa v starých fotkách, fandím dobrému jedlu, hlavne tomu čo je pripravené s láskou, milujem jednoduché chvíle strávené s rodinou a priateľmi a som najšťastnejšia vtedy, môžem nadväzovať zmysluplné kontakty s ľuďmi okolo mňa. 

Prečo by ste si mali vybrať práve mňa?

Všímam si maličkosti

Som nenápadný divák, všímam si maličkosti. Jemný dotyk matky, grimasy detí, gestá, nenápadný bozk, dojímavé objatia. Každodenné maličkosti sú v skutočnosti to, čo je podstatou našich životov. 

Som tichý pozorovateľ

Mám tendenciu venovať pozornosť veciam alebo zachytávať momenty, ktoré si často ani nevšimnete alebo ich prehliadnete. Pozerám sa pod povrch a rešpektujem, aký výnimočný ste vy a váš život. Ak hľadáte nenápadného pozorovateľa, ktorý venuje pozornosť malým aj veľkým veciam, ktoré tvoria váš život, vašu rodinu, dôležité milníky ale aj všedné chvíle, ste na správnom mieste. 

Ak sa obávate, že tradičné rodinné fotenie bude pre vašu rodinu príliš stresujúce, možno budete mať skvelý zážitok s introvertným fotografom s dokumentárnym prístupom. Ak chcete svadobné alebo rodinné fotografie poháňané prirodzenými okamihmi plnými emócií, neváhajte ma KONTAKTOVAŤ a REZEROVAŤ si termín. 

Dúfam, že milujete:

  • Prirodzené obrázky
  • Skutočné rozprávanie príbehov
  • Svadobnú a rodinnú fotografiu, ktorá zachytávam vás a vašu rodinu, takých akých ste bez zbytočných póz, aranžovania a rekvizít
  • Fotografie plné emócií a humoru
  • Nerušene, nenápadne, pohodovo, zábavne a autenticky