My sa doma nenudíme

Saška a jej rodinka dostala rodinné fotenie ako darček od sestry. Netušila však, čo je to dokumentárne rodinné fotenie a ako vôbec prebieha. Keď sa pýtala, kde budeme fotiť, bola prekvapená, že to bude u nich doma. Nevedela si predstaviť čo budú robiť a či fotky budú pekné. Spýtala som sa jej čo zvyknú spolu robiť doma, ako trávia čas, čo ich baví a čo by chcela mať zvečnené v tejto životnej rodinnej etape. Netrvalo dlho a Saška prišla na kopec vecí, ktoré doma spoločne podnikajú.

Rodinné fotenie doma je naozaj pestré a pre rodinku s deťmi je to zábava a pohoda. Medzi fotením sme sa rozprávali, viac zoznámili a dali kávu. Takého rodinné fotenie netrvá 30 minút ale 1-2 hodiny niekedy aj viac :-). Nemusíte sa báť, že sa budete nudiť. Často je to práve naopak. Keď je koniec, tak sa všetci čudujú kedy to tak rýchlo zbehlo. Som rada, že Saška dala šancu foteniu doma a ešte šťastnejšia som, že sa im to páčilo. 

Ďakujem Saška za milé slová:“ Náš predčasný vianočný darček. Rodinné fotenie doma úplne v prirodzenom prostredí pre celú rodinu, pri bežných činnostiach. Vždy som chcela do domu nejaké rodinné obrazy ale žiadne ateliérovky. Budem mať krásnu stenu zachytávajú náš skutočný život v našom dome. Najprv som si to vôbec nevedela predstaviť a nakoniec z toho bolo jedno veľmi príjemné poobedie u nás doma.“  (Saška)