Pohdová Rodinná fotografia

INVESTÍCIA DO RODINNÉHO DEDIČSTVA​

Fotografie, ktoré pre vás urobím budú dnes krásne, ale o desať, dvadsať, päťdesiat rokov budú dedičstvom. V budúcnosti si pravdepodobne spomeniete na veľké udalosti ale malé drobnosti celkom zapadnú, pokiaľ ich nebudete dokumentovať.  Mojím cieľom je zachytiť krásu a lásku vo vašej rodine a pomôcť vyzdobiť váš svet zmysluplnými umeleckými dielami, ktoré vás prenesú späť do tejto doby vášho života. Preto sa oplatí investovať do týchto spomienok.

2 hodinové rodinné fotenie/150 €

Toto 2 hodinové fotenie sa hodí na fotenie novorodencov v pohodlí vášho domova či tehotenské fotenie.

Neobmedzujem sa na presný počet fotografií. Za 2 hodiny s rodinou sa toho udeje veľa, preto sa nerada limitujem počtom. Viac mi záleží na tom, aby ste si fotenie užili a mali zo stretnutia veľa pekných spomienok.

Upravené fotografie odovzdávam do 7-14 dní elektronicky, online galéria + 10 vytlačených fotografií podľa vlastného výberu/10x15cm

10% zľava na druhé rodinné fotenie 

Krstiny/rodinná oslava/250 €

V mojej ponuke 3 hodinového fotenia krstín/oslavy je zahrnuté  nie len nafotenie hlavnej časti ale aj dokumentovanie malých rodinných  okamžikov.

Aj tu platí, že nemám presne stanovený počet fotografií, ktoré vám odovzdám. Krst/oslava je dôležitý príbeh v živote rodiny, preto sa nechcem obmedzovať. Tento deň tvoria veľké, malé aj nenápadne momenty a ja ich chcem pre vás zvečniť všetky.

Upravené fotografie odovzdávam do 7-14 dní elektronicky, online galéria + 25 vytlačených fotografií podľa vlastného výberu/13×18 cm

25% zľava na rodinné fotenie 

Investícia, ktorá sa časom jednoznačne zhodnotí

Uvedomujem si, že hodnota fotografií, ktoré pre vás teraz vytvorím, bude každým rokom čoraz cennejšia. Rada myslím nielen na budúci mesiac, kedy budú  tieto fotograie na vašom konfernčom stolíku alebo visieť na vašich stenách ale aj o tridsať rokov. Keď toto dievčatko vyrastie, zábery z tohto rodinného fotenie budú pre ňu ešte dôležitejšie.

Tonka je veľmi šikovná. Má super schopnosť urobiť aj z obyčajného výnimočné. Nič nesilí, je trpezlivá až miestami neviditeľná...zachytí aj okamih, o ktorom ste nevedeli, že sa stal. A veľká profesionálka, rýchle jednanie, spracovanie a nádherne zabalený výsledok.
Rodina Rabinských

RODINNÉ FOTENIE NEMUSÍ BYŤ STRES!!! Aspoň nie, keď máte rodinné fotenie so mnou :-). ​

Napíšte mi, ak máte nejaké otázky týkajúce sa rodinného fotenia a REZERVUJTE si svoj termín.