Share this post on:

Zamilovať sa do šiat je proces

Milé budúce nevesty, pripravila som pre Vás v spolupráci so svadobným salónom MONI zaujímavé informácie. Verím, že Vám tieto informácie pomôžu vo Vašom dôležitom rozhodovaní sa pri výbere vhodných svadobných šiat.  Strávila som v salóne dve hodiny. Počas vyberania, skúšania a hľadania tých správnych svadobných šiat som sa pýtala svadobnej asistentky Dominiky na rady,  ktoré vám  prinášam v podobne 2 článkov. 

Nájdenie Vašich vysnívaných svadobných šiat môže byť stresujúce. Koniec koncov, pravdepodobne ste ešte nikdy predtým neskúšali takýto druh oblečenia.  Je preto prirodzené pociťovať tlak pri nakupovaní svadobných šiat.

Nech už sú Vaše módne preferencie akékoľvek, v salóne urobia všetko preto, aby ste sa cítili a vyzerali čo najlepšie. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a dovoľte mi, aby som Vám pomohla čo najviac uľahčiť Váš svadobný módny zážitok!

Nakupovanie svadobných šiat má byť zábavné, pokojné a príjemné. Ak sa chcete vyhnúť zdĺhavým výletom do salónov, nájdite si taký, ktorý má hlavne širokú ponuku štýlov a dizajnérov. Svadobný salón MONI to všetko ponúka. Má najväčší výber svadobných šiat pod jednou strechou, široké cenové rozpätie a šaty rôznych veľkostí. Dobrá správa pre všetky nevesty, ktorých konfekčné veľkosti spadajú nad XS alebo S, čo sú obvyklé veľkosti vzorových šiat.

Výber svadobných šiat je veľmi emotívny nákup, pri ktorom sa vytvárajú celoživotné spomienky. Napriek tomu, že je salón veľký, ponúka dostatočné súkromie. K dispozícii sú súkromné salóniky, ktoré prinášajú neveste a sprievodu pohodlie a príjemný zážitok. Je prekvapivé, ako časovo náročné je obliecť a vyzliecť si jednu svadobnú róbu, nieto ešte tri alebo štyri. V salóne Vám poskytnú priestor pri prvej skúške až na 2 hodiny. 

Buďte otvorení K svojmu svadobnému poradcovi

Výber a skúška svadobných šiat je úplne iný druh nákupu na aký ste zvyknuté. Je potrebné si vopred rezervovať stretnutie, aby sa Vám svadobný asistent vedel naplno venovať a pomáhať Vám s hľadaním tých správnych šiat.

Od svadobnej asistentky Dominiky som sa dozvedela, že je určite veľkou výhodou, ak má nevesta aspoň nejakú predstavu o svojich budúcich šatách. Buďte milé dámy čo najúprimnejšie a najotvorenejšie. Čím viac informácií poskytnete o tom, čo sa vám páči alebo nepáči, tým ľahšie bude pre asistentku vybrať Vám vaše vysnívané šaty.  Každá žena má iný štýl. Žiadne dva typy tiel nie sú rovnaké. Budete si musieť urobiť malý prieskum, aby ste zistili, ktorý štýl je pre Vás ten pravý. 

Svadobná asistentka mi prezradila, že neustále vidia, ako nevesty prichádzajú s určitou predstavou o tom, aké šaty chcú. Potom si konkrétne šaty vyskúšajú a v skutočnosti ich ,,nemilujú”. Namiesto toho sa ,,zamilujú” do niečoho úplne iného, o čom nikdy ani neuvažovali.

Pri nakupovaní svadobných šiat majte otvorenú myseľ. Možno nájdete svoje vysnívané šaty v niečom, o čom ste ani netušili, že to budú Vaše vytúžené šaty.

Takže pre tie, ktoré momentálne hľadáte svoje vysnívané šaty a ste zaplavené informáciami od priateľov, rodiny a internetu, pripravila som pre vás druhú časť, v ktorej vám pomôžem vybrať tie správne informácie.

Share this post on: