Share this post on:

PREČO DOKUMENTÁNA RODINNÁ FOTOGRAFIA

Na začiatok vám chcem povedať niečo dôležité: "Váš život je hodný DOKUMENTOVANIA". Taký aký SKUTOČNE je, práve TERAZ, v tejto chvíli aj zo všetkým tým chaosom okolo. Dokumentárna rodinná fotografia je MODERNÝ SPÔSOB, AKO ZACHYTIŤ SVOJU SKUTOČNÚ RODINNÚ HISTÓRIU.

Toto je o VAŠOM ŽIVOTEo všetkých tých maličkostiach, ktoré robia život s deťmi tak krásnym. Pretože čas sa nezastaví a zrazu sú deti veľké a to, čo zostane, je spomienka naň. Nenechajte spomienku časom vyblednúť  ale vráťte ju späť znova a znova pomocou  fotografií,  ktoré pre vás urobím. 

Ak vám nabehne husia koža z pomyslenia na formálne portrétne stretnutie, potom je dokumentárne fotenie pre vás.

Ak sa obávate, že to všetko ide príliš rýchlo, že chaos života spôsobuje, že vám chýbajú malé OKAMIHY, potom je dokumentárne stretnutie pre vás.

Môže to byť NORMÁLNY A TYPICKÝ DEŇ alebo URČITÁ VÁŠEŇ, ktorú spolu radi robíte ako rodina alebo ŠPECIALNA UDALOSŤ ako narodeninová oslava či krst.

Zamyslite sa nad tým, čo je pre vás dôležité a čo by ste si chceli navždy uchovať v pamäti. SKUTOČNE a NEARANŽOVANE, žiadne pózovanie, žiadne zasahovanie.

Úprimne povedané, dokumentárne fotenie je pre každého. Možno to len ešte neviete :-).


Pretože na konci dňa nie sú dôležité len materiálne veci ale NÁDHERNÉ CHVÍLE V NAŠICH ŽIVOTOCH, ktoré sme mohli stráviť s našou rodinou.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *