tvorba receptou a fotografia chutného jedla/produktov

Chutná fotografia jedla

Máte hlad po chutnej fotografii? Mám pre vás to pravé. Vaše výrobky/produkty sú prezentované chutným spôsobom a v tom správnom svetle. Fotografia jedla, ktorá rozpráva váš príbeh. Varenie nie je len mojou vášňou, ale rada rozprávam príbehy aj o jedlách, ingredienciách a ľuďoch.  Povedzte mi váš príbeh, príbeh vášho produktu alebo služby.

Milujem svoju prácu a veľmi rada by som pre vás pracovala!

Fotografovanie a styling potravín / produktov

Od roku 2016 sa popri svadobnej a rodinnej fotografií venujem  aj príprave, aranžovaniu a foteniu receptov a jedla. Som veľká milovníčka hlavne zdravého a jednoduchého jedla a rada by som nechala vaše jedlo / produkt zažiaril v tom najlepšom svetle. Používam umelé aj prirodzené svetlo, aby som ukázala krásu jedla.  Ak potrebujete vynikajúce obrázky, ktoré odrážajú moju lásku a starostlivosť o každý detail pre vaše webové stránky, blog, knihu, ebook alebo inú publikáciu, rada vám s tým pomôžem. Chcete sa pochváliť kvalitným a zdravým produktom v recepte aby sa o ňom dozvedelo vaše publikom a zamilovalo si ho?  Aj s týmto vám rada  s tým pomôžem.  

Spolupráca na diaľku

Od kedy som sa začala venovať fotografií jedla, pracovala som a pracujem predovšetkým na diaľku. Kuchárske knihy, ebooky, diare, webstránky, socialne siete. Dlhodobo spolupracujem s  FITSHAKROM, pre ktorých pripravujem a fotím recepty a produkty. 

Chutné fotografie jedál a kulinárských produktov, ktoré vytvárajú spojenie a prebúdzajú túžbu? Neváhajte ma kontaktovať, nemôžem sa dočkať, až sa dozviem o vašom projekte! Medzitým si pokojne prezrite niektoré obrázky, ktoré som robila pre mojich klientov. 

FOTOGRAFIE S PRODUKTOM