Pohodová rodinná fotografia

SKUTOČNÉ MOMENTY, SKUTOČNÉ EMÓCIE, SKUTOČNÝ ŽIVOT

Čo môže byť lepšie ako skutočný život? Milujem príslovie „Život píše najkrajšie príbehy“, potom je to tak pravdivé. Vy a vaša rodina ste úžasný, presne taký, aký ste a to je presne spôsob, akým vás chcem zachytiť. Buďme úprimný, môže to byť chaotický, šialený a úplný zmätok. Ale rodinný život je plný lásky a to je podstatné. Dieťa mení celú rodinu od základu. Starostlivosť o dieťa je tisíckrát lepšia než rozdávanie darčekov. Toľko dávania, prijímania, radosti, údivu, lásky. Sú to okamžiky, na ktorých skutočne záleží. Tieto chvíle budujú naše príbehy. Rezervujte si tehotenské fotenie, so mnou alebo s akýmkoľvek fotografom, ktorého obdivujete. Pretože nebudete ľutovať, že máte tie fotky, ale budete ľutovať, že ich nemáte.

Pohodová rodinná fotografia

VÝNIMOČNOSŤ OBYČAJNÝCH OKAMIHOV

Momenty, na ktorých záleží

Dokonalý rodinný album

Či už fotografujem svadby  alebo rodinnú dovolenku, moja práca je o prepojeniach medzi ľuďmi a nikde nie sú tieto spojenia silnejšie ako medzi rodinou.

Moja rodinná fotografia pre Vás zaisťuje, že žiadny člen rodiny nie je celý deň skrytý za fotoaparátom. Že Vaše spomienky sú zachytené nielen ako momentky, ale ako umelecké diela, ktoré je možné zarámovať a zavesiť vo Vašej domácnosti alebo zhromaždiť do rodinných albumov.  Moja rodinná fotografia nie je tradičné „fotenie“ alebo kolekcia  pózovaných záberov. Je to záznam dňa v živote Vašej rodiny, či už je to doma, na výlete  alebo oslave špeciálneho rodinného stretnutia alebo udalosti.

Moja rodinná fotografia sa snaží skutočne osláviť rodinnú dynamiku, skúmať Vaše osobnosti. To ako komunikujete, a zachytiť Vás, ako ste sami sebou. Neinscenujem momenty, zachytávame skutočné spomienky – spomienky, ktoré vás vrátia do tých výnimočných dní spolu ako rodina.

Verím, že rodinné fotografie sú najdôležitejšie a najzmysluplnejšie zo všetkých. Moje fotografie nevyžadujú epické pozadie, nepotrebujú, aby sa všetci usmievali a hovorili syr, snažím sa zachytiť bežné okamihy v živote Vašej rodiny a vytvoriť z nich výnimočné zábery. Každá chvíľa strávená s blízkymi je dôležitou súčasťou Vašej rodinnej histórie a nič nemôže byť hodnejšie fotografie.

Toto je skutočný rodinný život, skutočné spomienky, skutočné chvíle, na ktorých skutočne záleží.

Obyčajné chvíle doma
Johan má sestričku
Vzácne spoločné chvíle
Rodinná prechádzka mestom

SVIATOČNÁ RODINNÁ POHODA

KRSTINY A RODINNÁ OSLAVA​

spolu je nám dobre

My sa doma nenudíme

Chceme len spoločné momentky
3 blonďáci a ocko
Prvé narodeniny
Oslava svätého prijímania
PRÍJEMNÉ LETNÉ SPOMIENKY​
Ľubka a Mirko
Matúš a Maťka
KEĎ SA STRETNE RODINA​
VZÁCNE SPOLOČNÉ CHVÍLE​
Marika a Ľubo
Marianka a Miško
SOBOTA V KULTURPARKU ​
Keď napadne sneh