Pohodová Svadobná fotografia

SVADOBNÁ FOTOGRAFIA, KTORÁ PRIRODZENE ZACHYTÍ VÁŠ DEŇ​

Milujem dokumentovanie vášho svadobného dňa, rovnako ako vytvárania fotografií, ktoré obstoja v skúške časom. Mojou úlohou ako dokumentárneho svadobného fotografa je hýbať s vlastnými nohami, nie vašimi aby sme vytvorili zaujímavé kompozície. Týmto spôsobom môžete zostať v okamihu a len si užívať svoj deň. Ak chcete, aby bol váš svadobný deň zdokumentovaný uvoľneným, úprimným a prirodzeným štýlom, ktorý rozpráva váš príbeh, neváhajte ma kontaktovať.

Svadobná fotografia

REÁLNE MOMENTY, SKUTOČNÁ OSOBNOSŤ, SKUTOČNÁ FOTOGRAFIA BEZ SVADOBNÝCH KLIŠÉ

V živote sú chvíle, na ktoré by sa nikdy nemalo zabudnúť. Žijú dlho v našich spomienkach a pomáhajú definovať našu minulosť a prítomnosť. Tieto spomienky by nikdy nemali vyblednúť, ale mali by sa prenášať z generácie na generáciu, emócia, ktorú je stále možné cítiť pri najmenšom pohľade na obraz.
Svadobné fotografie nie sú len dvojrozmerným obrazom. Mali by vám pripomínať spôsob, akým ste sa cítili, zvuky, ktoré ste počuli, tú vôňu vo vzduchu a energiu, ktorá vami preteká, keď ste prežívali ten okamih plný: nečakaných, ohromujúcich, neúmyselných a nenahraditeľných spomienok. Úlohou svadobného fotografa je zabezpečiť, aby tieto spomienky nikdy nevybledli.

Nevtieravé fotografie pre Pohodové svadby

Monika a Samko/Partizánske
Adelka a Ivan/Malacky
Natália a Filip/Poprad
Simonka a Dominik/Košice
Daniela a Patrik/Košice
Ninka a Janko/Vranov
Miška a Pali/Betliar
Teraza a Daniel/Kazimír
Kája a Maroš/Bokšov
Tinka a Oli/Ždiar
Peťa a Dominik/Svidník
Viky a Roland/Bokšov
Veronika a Imro/St. Ľubovňa
Dominika a Peťo/Košice
Prvy-bozk-nevesty-a-zenicha
Veronika a Braňo/Vranov
Bea a Ďuri/Košice