Pohodové predsvadobné fotenie doma

Ak by ste chceli mať autentické a úplne prirodzené párové fotenie, aby ste si spomenuli na svoju lásku, potom je to perfektné. Niekedy to páry robia na špeciálne výročie svadby, niekedy ho partner daruje tomu druhému ako prekvapenie. Nech už je dôvod akýkoľvek, je to krásny spôsob, ako osláviť váš vzťah v prostredí, ktoré obaja milujete.

Simonku a Dominika dobre poznám, keďže Dominik je môj brat.  Uvoľnené pred svadobné fotenie si naplánovali týždeň pred svadbou. Keďže má človek svadbu iba raz v živote, prekvapilo ich koľko povinností v posledný týždeň pred svadbou majú. Na predsvadobné fotenie sme mali veľa kreatívnych plánov. Škaredé počasie, málo času a veľa povinností  nám však vnuklo iný nápad. Čo tak  spomaliť, oddýchnuť si v pohodlí domova a užiť si spoločnú chvíľku v kľude. Pohodlíčko, ranná káva, studená pizza a fifa. Aj takéto to môže byť spoločné párové fotenie.  Nech sa páči pohodové ráno pred rušným dňom Simonky a Dominika. 

Ak sa vám páči takéto pohodové predsvadobné/zásnubné alebo párové fotenie, stlačte tlačidlo nižšie a rezervujte si svoj termín.

Kontakt
0915 045 716

fotograf@tonkasmetankova.sk